BFA pradeda bendradarbiavimą su ALFA klase!

 „Baltijos futbolo akademija“ pradeda bendradarbiavimą korepetitorių paslaugų akademija Alfa klase! Kartu sieksime, kad mūsų futbolininkai būtų lyderiai ne tik aikštėje, bet mokyklos suole.

Pirma pamoka su kodu BFA – nemokamai iki rugsėjo 30 d. Kviečiame išbandyti čia.

Apie Alfa klasę

Alfa klasė yra viena iš lyderiaujančių korepetitorių paslaugų akademijų Lietuvoje, orientuota į individualizuotą mokymą, pritaikytą prie kiekvieno mokinio poreikių. Mokome įvairaus amžiaus moksleivius – nuo darželinukų iki studentų ar net suaugusiųjų, tačiau didžiąją klientų dalį sudaro mokyklinio amžiaus jaunimas. Siūlome platų paslaugų spektrą – nuo pagrindinių mokomųjų disciplinų mokykloje iki įvairių užsienio kalbų. Taip pat padedame pasiruošti stojamiesiems į gimnazijas, universitetus ar VBE. Be korepetitorių paslaugų taip pat galime pasiūlyti ir psichologų bei kompiuterinio raštingumo lavinimo paslaugas. 

Kuo mes išskirtiniai?

Kokybė: mūsų atrankos procesas apima išsamią keturių žingsnių kelionę, užtikrinant, kad į mūsų komandą patektų tik geriausi mokytojai. Šis atsidavimas kokybei mums suteikė reputaciją kaip vienai iš geriausių Lietuvos korepetitorių paslaugų teikėjų, remiantis teigiamais atsiliepimais socialiniuose tinkluose.

Individualizuotos mokymo paslaugos: Alfa klasėje mes tikime individualaus mokymo vertingumu, siekiant maksimizuoti mokinių pažangą ir sėkmę.

Lojalumas: didžiuojamės nepaprastais rezultatais su stulbinančiu 95% konversijos lygiu po mokinių pirmojo užsiėmimo Alfa klasėje. Tai kalba apie mūsų mokymo metodų efektyvumą ir juntamą pažangą, kurią mokiniai patiria.

Hibridinė mokymo aplinka: be nuotolinės mokymo paslaugų galimybės, taip pat vedame pamokas Vilniuje ir Kaune. Šis unikalus bendras asmeninio dėstymo būdas skatina sąveiką tarp mokinių ir mokytojų, palengvina tarpusavio ryšių ugdymą.

Klientų aptarnavimas: suteikiame išsamią mokinių pasiekimų analizę tėvams bei jiems vertingą informaciją apie jų vaiko pažangą. Taip pat mūsų administracija užtikrina, kad gautumėte atsakymus į visus rūpimus klausimus, o registracija būtų sklandi ir gerai apgalvota. Be viso to – mūsų vidinėje sistemoje galite ir savarankiškai rasti visą finansinę ir ugdymo eigos informaciją.