BFA legionieriai atkreipė Latvijos ir Estijos futbolo klubų dėmesį

Sostinės „Baltijos futbolo akademijos“ legionieriams iš Kolumbijos – Latvijos ir Estijos aukščiausiose šalies futbolo lygose žaidžiančių ekipų dėmesys. Vidurio gynėjas Francisco Campo iki sezono pabaigos paskolintas Latvijos „Virsliga“ čempionate žaidžiančiai „Liepajos“ ekipai, o puolėjas Juanas Sandovalis dalyvauja Estijos Narvos „Trans“ klubo peržiūroje.

20-etis centro gynėjas F. Campo nuo šiol atstovaus „Liepajos“ ekipai, kuriai aukštaūgis futbolininkas yra skolinamas iki sezono pabaigos. Prie Pirmos lygos pirmenybėse žaidžiančios BFA F. Campo prisijungė vasario mėnesį, kai atvyko kartu savo tautiečiu J. Sandovaliu, ir spėjo sužaisti aštuonis Pirmos lygos turus bei vieną Lietuvos futbolo federacijos taurės susitikimą. „Virsligoje“ Liepojos miesto klubas kol kas rikiuojasi aukštoje ketvirtoje lentelės vietoje, o buvęs BFA narys sako, kad ten adaptuotis nebuvo sunku.

„Latvijoje buvau šiltai priimtas, kol kas viskas labai gerai, tikiuosi įsitvirtinti komandoje“, – sakė F. Campo.

Iš Vilniaus į Latviją persikėlęs vidurio gynėjas, kuris iki karjeros Europoje žaidė savo gimtojoje šalyje, dėkoja savo komandai ir treneriams.

„Labai noriu padėkoti visiems BFA nariams: treneriams, vadovybei, komandos draugams. Per kartu praleistą laiką daug ką patyrėme, tapome šeima. Esu labai dėkingas, nes nuo pat atvykimo dienos visų dėka jaučiausi kaip namuose. Noriu visus paskatinti toliau nenustoti dirbti, siekti savo tikslų, sunkiai treniruotis – jūs viską, ko tik norite tikrai galite pasiekti“, – linkėjimus komandos nariams siuntė F. Campo.

Tuo metu kitas BFA legionierius iš Kolumbijos 19-etis puolėjas J. Sandovalis, kuris Pirmoje lygoje pasižymėjo šešiais tiksliais smūgiais, yra išvykęs į Estiją, kur dalyvauja šios šalies aukščiausiose pirmenybėse žaidžiančios Narvos „Trans“ komandos peržiūroje.