BFA gynėjas A. Kežūnas: „Turime apginti savo tvirtovę“

Sostinės „Baltijos futbolo akademijos“ reprezentacinės komandos jaunasis vidurio gynėjas Andrius Kežūnas (viršutinėje eilėje, pirmas iš dešinės) sezono pradžioje atliko tik epizodinį vaidmenį, tačiau šiemet Pirmoje lygoje debiutavęs talentas tampa svarbiu startinės sudėties žaidėju. Artėjant XIII turui, kuriame BFA priims Plungės „Babrungą“, futbolininkas sako, kad banguotai šiame sezone žaidžianti BFA savo tvirtovėje stengsis parodyti visą savo potencialą.

Praėjusiame Pirmos lygos ture BFA 0:3 (0:3) apmaudžiai nusileido Vilniaus „Riterių B“ ekipai ir patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

„Prastai žaidėme aikštės viduryje. Pirmas kėlinys mums buvo išties prastas, praradome koncentraciją standartinėse situacijose, praleidome įvarčius. Pirmame kėlinyje progų beveik neturėjome, geresnį žaidimą demonstravome antrame kėlinyje, tačiau varžovus gelbėjo jų vartininkas ir mums įmušti nepavyko. Priešininkai pasistiprino A lygos žaidėjais, tai mūsų situaciją apsunkino, tai jautėsi aikštėje. Ne pirmą kartą „Riteriai“ B prieš mus pastato gerą sudėtį, pasitelkia vyresnius žaidėjus iš pirmos komandos. Tikrai jaučiasi, kad tai yra miesto derbis, dvi jaunimą auginančios komandos nori įrodyti ką gali, todėl mums motyvacijos tokiose rungtynėse netrūksta“, – XII Pirmos lygos turą apibūdino A. Kežūnas.

Perspektyviam 17 m. vidurio gynėjui, kuris praėjusiame sezone buvo trenerio Haroldo Šidlausko BFA B komandos narys, vietą startinėje sudėtyje užleido į „Liepajos“ klubą nuomos pagrindais išvykęs Kolumbijos futbolininkas Francisco Campo.

„Labai didžiuojuosi, kad Francisco persikėlė į aukštesnį lygį, tikiuosi, jam pavyks įsitvirtinti, linkiu jam kuo didžiausios sėkmės. Tai, kad žaidžiu starte suteikia man daugiau atsakomybės, turiu įrodyti, kad galiu ne prasčiau žaisti. Kapitonas Lukas Valvonis labai man padeda, pataria tam tikruose epizoduose. Rezultatai banguoja, tačiau mes tikrai žinome, kad galime geriau. Esame jauni, nepavyksta išlaikyti stabilumo, prisideda ir traumos“, – kalbėjo akademijos talentas.

Šį šeštadienį, liepos 3 d. 15.00 val., BFA arenoje Andžėjaus Falčiko ir Seržo Tatiefango komanda stengsis reabilituotis prieš savo fanus. Į Vilnių atvyksta lygos debiutantė Plungės „Babrungo“ ekipa (5 vieta, 22 taškai), kuri praėjusiame ture skaudžiai 0:4 (0:1) namuose nusileido „Šiauliams“.

„Žaisime savo tvirtovėje, mums reikia ją apginti. Turime parodyti, kad čia mus įveikti yra labai sunku, o patys norime sau įrodyti, kad tikrai galime žaisti geriau“ – prieš artėjantį XIII lygos turą sakė A. Kežūnas.

Rungtynes tiesiogiai nuo 15.00 val. bus galima stebėti ir „Baltijos futbolo akademijos“ Facebook paskyroje.