BFA B treneris A. Chatkevičius: „Išleidome pergalę iš rankų“

Po II lygos ketvirto turo, kuriame „Baltijos futbolo akademija B“ (BFA) atkakliomis lygiosiomis 2:2 (2:1) sužaidė su Alytaus „Dainavos B“ komanda, BFA treneris Arturas Chatkevičius neslėpė nusivylimo rezultatu, mat savo žaidimą šiandien pademonstravusi ekipa išleido pergalę iš rankų.

„Neblogai, kad iškovojome pirmąjį tašką, bet galima sakyti, kad pralaimėjome laimėtas rungtynes. Manau, šiandien turėjome laimėti, bet išleidome pergalę. Kontroliavome žaidimą, laikėmės plano: žaidėme trumpais perdavimais, į atakas išeidavome per kraštus“, – po rungtynių sakė treneris.

Po pralaimėjimų, kuriuose Pietų zonoje žaidžianti BFA praleido nemažai įvarčių, A. Chatkevičius pažymėjo, kad šiandien pirmą kartą kartu su vyr. treneriu Haroldu Šidlausku buvo patenkinti matydami vaizdą aikštėje.

„Šiandien pirmą kartą po keturių sužaistų rungtynių galime pasakyti, kad žaidimas buvo geras. Labai padėjo žaidėjai iš pirmosios komandos, naudojome tą pačią sudėtį antrose rungtynėse iš eilės. „Dainava“ atrodė neblogai, bet buvo ir sunkesnių rungtynių. Antrajame kėlinyje įsivėlėme į jų chaotišką žaidimą, pametėme savo žaidimo vadeles, dėl to ir turime tokį rezultatą. Tada prarastas kamuolys, mūsų visai nereikalinga pražanga prie baudos aikštelės ir varžovų realizuotas baudos smūgis. Analizuosime klaidas ir dirbsime toliau“, – sakė pirmąjį tašką su komanda iškovojęs futbolo specialistas.

Šiuo metu Pietų zonoje BFA B užima 12-ąją vietą.