BFA B susitiks su Panevėžio „Ekranu“

Po pralaimėjimu 0:4 (0:2) pasibaigusio LFF II lygos debiuto su Vilniaus „Viltimi“, BFA antroji komanda namų rungtynėse šį penktadienį sieks nekartoti padarytų klaidų ir pakovoti dėl taškų su naujai atgimusiu Panevėžio „Ekranu“.

Kalbėdamas apie praėjusį mačą, kai ne du  BFA žaidėjai gavo po raudoną kortelę, vyr. treneris Haroldas Šidlauskas sako, kad nepaisant klaidų, jam patiko komandos nusiteikimas.

„Epizodai, kuriuose gavome raudonas korteles – kvaili, ten net nekilo rimtas pavojus. Žaidėjai galbūt buvo perdegę, galima buvo tikėtis klaidų, taip ir atsitiko. Žaidėjai jauni, nesugeba dar įvertinti, kad po geltonos kortelės reikia žaisti atsargiau. Dėl jų nepatyrimo ir darėme klaidų, už kurias „Viltis“ baudė. Su BFA vadovu dar po rungtynių kalbėjome, kad argi gali būti geresnis scenarijus pirmosioms rungtynėms.

Iki pirmos raudonos kortelės turėjome pavojingą momentą, kamuolys atsimušė į virpstą. Žaidėme neblogai, siekėme toliau įvarčių, ir, net gavę raudoną kortelę, toliau demonstravome savo žaidimą. Tačiau po antros raudonos buvo sunku, vaikinus morališkai nužudė antra raudona kortelė.

Visgi man patiko kaip buvome nusiteikę, ėjome į rungtynes su didžiuliu noru. Net ir būdami mažumoje, stengėmės savo veidą išlaikyti, žaisti savo žaidimą“, – rungtynes įvertino H. Šidlauskas.

II lygos antrajame ture BFA vaikinai su „Ekranu“ sužais birželio 26 d.  21.00 val. BFA arenoje.

Foto: FK „Viltis“