BFA B nepasipriešino labiau patyrusiai „Šilutei“

Antros lygos penktajame ture „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) antrajai komandai labiau patyrusių ir nė karto nepralaimėjusių „Šilutės“ futbolininkų barjero įveikti nepavyko. Trys svečių iš pajūrio greiti įvarčiai pirmojo kėlinio pradžioje leido jiems iškovoti jau penktą pergalę iš eilės rezultatu 4:0 (3:0). Tuo metu BFA B patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

„Šilutė“ galingai pradėjo rungtynes: pirmasis įvartis į Danielio Bukelio vartus skriejo jau 5 min., kai pasižymėjo Jonas Kovalskis. Vėliau vartininkui po klaidų gynyboje teko traukti Giedriaus Ratkaus ir Donato Surblo įvarčius 11 ir 20 min.

Trenerio Haroldo Šidlausko ekipai sunkiai sekėsi regzti atakas ir pereiti į kitą aikštės pusę.

Visgi keletą progų BFA jaunimas susikūrė: 25 min. Ignas Paulikas, gavęs puikų perdavimą iš dešiniojo krašto, iššoko vienas prieš vartus, bet saugo smūgis skriejo šalia vartų.

Nesnaudė ir varžovai, kurie toliau siekė įtvirtinti savo pranašumą. Vienoje atakoje nuo įvarčio savo komandą apsaugojo Džiugas Ignatavičius, kai krašto gynėjas stiprų varžovų smūgį griūdamas atrėmė nugara.

Antroje rungtynių dalyje Dovydo Petrausko smūgis iš baudos aikštelės prieigų nesudarė didelių sunkumų „Šilutės“ vartų sargui Artūrui Normantui, o svečiai iš pajūrio toliau žaidė užtikrinčiau, D. Bukeliui teko ne kartą gelbėti savo vartus.

Antrojo kėlinio pabaigoje puikų prasiveržimą atliko Esmilis Kaušinis, įveikęs ne vieną „Šilutės“ gynėją, tačiau paskutinę akimirką kamuolį iš po kojų žaidėjui svečiai iš pajūrio išmušė. Netrukus Esmilis į dar vieną greitą ataką pasileido su Roku Doroškevičiumi, tačiau ir šis bandymas buvo sustabdytas. Varžovai savo pranašumą įtvirtino 90 min., kai Andrius Marcinkevičius rungtynes „uždarė“ ketvirtu įvarčius.

BFA su 5 taškais nukrito į 11 vietą, „Šilutė“ pakilo į antrą turnyrinės lentelės poziciją.

BFA B: D. Bukelis (nuo 86 min. A. Pocius), A. Šidlauskas, D. Ignatavičius, D. Kuchalskis, P. Kulikovskij (nuo 76 min. A. Polujanki), S. Strumskys, E. Kaušinis, I. Paulikas (nuo 60 min. A. Linkevičius), D. Petrauskas (nuo 59 min. R. Doroškevičius), S. Vardanynas (nuo 81 min. D. Selčinskis) ir K. Statauskas.