BFA B neatsilaikė prieš Vilniaus „Viltį“

„Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) B komanda II lygos XIV ture su „Vilties“ komanda sužaidė rezultatyvias rungtynes, kuriose pergalę rezultatu 2:3 (1:1) šventė svečiai, kurie jau antrą kartą šiame sezone įveikė vyr. trenerio H. Šidlausko vadovaujamą ekipą.

Rungtynių pradžioje aktyvesnių veiksmų ėmėsi aikštės šeimininkai, kurie susikūrė keletą pusprogių.

16 min. Danielio Misiūno smūgis skriejo šalia vartų, o 20 min. kitoje aikštės pusėje vartininkas Danielis Bukelis savo komandai padėti negalėjo: po klaidos gynyboje varžovai išnaudojo bene vienintelę progą ir kamuolį į vartus nukreipė Paulius Pajarskas0:1.

Tačiau BFA vaikinai nenuleido rankų ir netrukus atsakė „Vilties“ komandai. 28 min. baudos aikštelėje puolėjas Samvelis Vardanyanmas surado Džonį Gabrielių Puzą, kuris po apgaulingo judesio nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą – 1:1.

Rezultatą 33 min. galėjo padidinti Kajus Statauskas, kuris tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus, bet žaidėjui buvo fiksuota nuošalė.

38 min. Aidas Šidlauskas ranka lietė varžovų žaidėjo paleistą kamuolį ir teisėjas skyrė 11 m. baudinį, kurį stojo realizuoti pirmojo įvarčio autorius P. Pajarskas. Situaciją išgelbėjo BFA vartų sargas D. Bukelis, kuris atrėmė varžovo smūgį ir neleido persverti rezultato.

Antros rungtynių dalies pradžioje po ilgo D. Bukelio perdavimo atakos smaigalyje atsidūrė S. Vardanyanas, kuris išnaudojo savo aukštą ūgį ir pabandė kamuolį nukreipti į vartus, vėliau puolėjas galėjo išeiti vienas prieš vartininką, tačiau paskutinę akimirką kamuolį išmušė „Vilties“ gynėjas.

54 min. BFA žaidėjams teisėjas dar kartą fiksavo žaidimą ranka ir šį kartą D. Bukeliui nepavyko atremti Tomo Chomičiaus taiklaus smūgio – 1:2.

63 min. BFA vartininkas buvo bejėgis prieš Luko Babachino tolimą ir itin tikslų smūgį į tolimąjį vartų kampą, kuris padidino „Vilties“ pranašumą – 1:3.

Praleidę trečią įvartį, BFA B suaktyvino savo veiksmus: 72 min. Esmilis Kaušinis galėjo sušvelninti skirtumą, kai galvą pabandė kamuolį nukreipti į vartus, visgi jis skriejo virš skersinio. Antrame kėlinyje pasirodęs Edgaras Pavlovskis taip pat turėjo progą, kurią neutralizavo „Vilties“ gynyba. Tačiau 82 min. šeimininkai pasiekė savo tikslą, kai kamuolį į vartus nukreipė ir rezultatą sušvelnino E. Kaušinis2:3.

H. Šidlausko auklėtiniai toliau spaudė varžovus, tačiau pritrūko laiko ir pergalę pelnė svečiai. Po rungtynių 11 m. baudinį atrėmęs D. Bukelis sakė, kad šiandien pritrūko koncentracijos.

„Rungtynės buvo sunkios, varžovai žaidė neblogai, tačiau mes nieko neparodėme. Tikrai norėjome laimėti ir revanšo, tačiau nepavyko. Galėjome tikrai geriau sužaisti, pritrūko koncentracijos visiems komandos nariams.

Pamačiau, kad P. Pajarskas žiūri į dešinįjį vartų kampą ir kai jis smūgiavo – šokau į tą pusę. Pavyko atremti, smūgis buvo tam gana patogus, žemas. L. Babachino smūgio nesitikėjau, iš pradžių mačiau kamuolį, jis pradėjo suktis, tokio smūgio nesitikėjau. Rungtynių gale pritrūko ir jėgų, ir laiko“, – sakė BFA vartų sargas.

BFA: D. Bukelis, A. Šidlauskas (55 min. A. Kežūnas), D. Ignatavičius, A. Ambrusevič, E. Andriuškevič, D. Kocakaya. D. Misiūnas (nuo 59 N. Siričianko), G. Puzas (nuo 78 min. I. Paulikas), K. Statauskas, E. Kaušinis, S. Vardanyan (nuo 67 min. E. Pavlovski).