BFA B išleido tris taškus iš rankų

Antroje lygoje žaidžianti „Baltijos futbolo akademijos“ antroji komanda išlygino, paskui persvėrė rezultatą rungtynėse su labiau patyrusia viena lygos lydere Garliavos „Garliava“, bet praleido įvartį paskutinėmis sekundėmis ir dramatiškos rungtynės baigėsi rezultatu 2:2 (0:1).

BFA B ekipa, kurios sudėtyje buvo iš Italijos grįžę puolėjas Martinas Perveinis ir vartininkas Danielis Bukelis, saugas Džonis Gabrielius Puzas ir gynėjas Antanas Buteliauskas, rungtynes pradėjo drąsiai ir demonstravo kokybišką futbolą su labiau patyrusia vyrų ekipa.

Denisas Podubnas kūrė savo komandai progas, BFA B pirmoje rungtynių dalyje turėjo ne vieną progą pasižymėti: Esmilis Kaušinis po aštraus perdavimo kamuolį galėjo nukreipti nuo vartų linijos, bet jam sutrukdė vartininkas, ne vieną šansą turėjo ir M. Perveinis, kurio smūgiai skriejo pro šalį. Baudos smūgį uždirbo taip pat aktyviai žaidęs D. G. Puzas, bet kamuolys pataikė į varžovų sienelę.

BFA kontroliavo kamuolį, kūrė atakas, tačiau viena klaida gynyboje jiems kainavo įvartį. Išnaudoję savo šansą greitos kontratakos metus kamuolį į vartus nukreipė „Garliavos“ futbolininkas Ibrahimas Suleimanas ir išvedė svečius į priekį – 1:0. Legionierius, beje, sezono pradžioje dalyvavo BFA A peržiūroje.

Pirmojo kėlinio gale su varžovu galvomis susidūrė D. Bukelis, kuriam teko palikti aikštę ir su medikais vykti į ligoninę. Po šio epizodo dvi raudonos kortelės parodytos svečių futbolininkui ir treneriui.

Antrą rungtynių dalį BFA pradėjo užtikrintai – gavęs Kajaus Statausko puikų perdavimą iš kairiojo krašto, kamuolį į vartus po geros pertraukos nukreipė puolėjas Samvelis Vardanynas.

„Garliava“ taip pat surengė pavojingų išpuolių, D. Podubnas kauniečių klubo vartininką pabandė užklupti tolimu smūgiu.

85 min. po keitimo pasirodęs Danielius Selčiniskis, gavęs A. Buteliausko perdavimą, galva kamuolį nukreipė į vartų tinklą ir išvedė BFA į priekį, kėlinio gale futbolininkas galėjo pelnyti trečią įvartį, bet paskutinę akimirką jam kamuolį išmušė „Garliavos“ žaidėjai.

BFA B visgi prarado koncentraciją ir įvartį praleido paskutinėmis pridėto laiko sekundėmis bei su varžovais pasidalijo po tašką.