BFA antrajame LFF taurės etape susitiks su Kazlų Rūdos „Šilu“

Šiandien ištraukti burtai lėmė, kad Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės II-jame etape „Baltijos futbolo akademija“ išvykoje susitiks su II lygos komanda Kazlų Rūdos „Šilu“.

Lietuvos futbolo rinktinės trenerio Valdo Urbono ranka lėmė, jog Alytuje susitiks DFK „Dainava“ – Mažeikių „Atmosfera“, o Vilniuje – „Vilniaus Vytis“ ir Telšių „Džiugas“.

„Jonava“, „Minija“ ir BFA išvykose žais su II lygos ekipomis.

„Vilniaus Vytis“ ir „Jonava“ turnyrą pradeda nuo II etapo, nes į jį iškart pateko burtų keliu. Kitos Pirmos lygos komandos turėjo įveikti pirmojo etapo barjerą.

Dar vėliau, nuo aštuntfinalio taurės turnyrą pradės FA „Šiauliai“  ir Kauno „Hegelmann Litauen“ – jiems pasisekė anksčiau ištraukti burtai.

II etapo rungtynes numatoma sužaisti birželio 24 – 30 dienomis.

Taurės II etapo poros:

Vilniaus „Viltis“ (II lyga) – Joniškio „Saned“ (II lyga)
Utenos „Utenis“ (II) – Kybartų „Sveikata“ (II)
Alytaus DFK „Dainava“ (I) – Mažeikių „Atmosfera“ (I)
Alytaus „Vidzgiris“ (II) – Kretingos „Minija“ (I)
Kazlų Rūdos „Šilas“ (II) – Vilniaus BFA (I)
ŠSPC „Radviliškis“ (II) – FK „Jonava“ (I)
Plungės „Babrungas“ (II) – Tauragės „Tauras“ (II)
Vilniaus Vytis“ (I) – „Džiugas“ (I)

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku