Arvydas Novikovas kviečia į BFA

Vienas šalies futbolo rinktinės lyderių ir buvęs BFA akademijos trenerio Ivano Švabovičiaus auklėtinis Arvydas Novikovas ne tik puikiai žaidžia futbolą, bet ir karštai palaiko jaunuosius BFA akademijos talentus.

Dar gegužės mėn. futbolo turnyre Balstogėje apsilankiusiems 2006 m. gimimo BFA komandos nariams Arvydas padovanojo bilietus į savo komandos rungtynes, kurias stebėti vaikams liko neišdildomas įspūdis. Tik pasibaigus varginančiam klubiniam futbolo sezonui ir vos parvykęs į Lietuvą, Arvydas, nepaisant nuovargio, atskubėjo į BFA bendruomenės renginį, kurio metu dalijo dovanas jauniesiems futbolo talentams ir kantriai pozavo nuotraukoms būsimoms futbolo žvaigždėms.

Be Arvydo paramos neliko ir BFA administracija – Arvydas mielai sutiko tapti BFA reklaminės kampanijos, kviečiančios vaikus į futbolo treniruotes naujajame sezone veidu.

Nuoširdžiai dėkojame Arvydui ir kviečiame mūsų akademijos Facebook pasidalinti reklaminiu filmuku, kuriame Arvydas ragina prisijungti prie BFA akademijos !

Taip pat dėkojame visiems BFA futbolininkams, kurie kantriai filmavosi šiame video, atlikdami reikiamą dublių skaičių.

Padėka ir mažojo Dovydo Maižiešiaus tėveliams, kurie mielai sutiko, jog šauniai besišypsančio Dovydo nuotrauka kartu su Arvydu taip pat būtų šios reklaminės kampanijos dalis. Ačiū Jums !