U16 ir U15 komandos sezonui ruošis Olecke

Po trumpų vasaros atostogų į futbolo treniruotes jau grįžo BFA akademijos 2003-2004 m. gimimo vaikai. Penktadienį U15 ir U16 komandų nariai išvyksta į prieš sezoninę stovyklą Lenkijos mieste Olecke, kurioje kartu su treneriais ruošis antrajai sezono pusei intensyviai treniruodamiesi ir džiaugdamiesi vasaros malonumais.

Trečiadienį vaikai dar spėjo sužaisti ir kontrolines rungtynes prieš Vilniaus FM 2003 ir 2004 m. komandas, kurių metu “patikrino” savo gebėjimus ir fizinę formą po vasaros atostogų. Nors abi BFA komandos kontrolines rungtynes ir pralaimėjo savo principiniams varžovams iš Vilniaus FM, tačiau tiek U16 komandos treneris Haroldas Šidlauskas, tiek 2004 m. gimimo jaunuoliams laikinai vadovavęs treneris Darius Jakelevičius liko patenkinti savo auklėtinių motyvacija, kovingumu ir jų demonstruotu futbolu. “Turėjome vos vieną treniruotę, tad stebuklų tikėtis ir neverta. Svarbiausia, jog visi pasiilgę futbolo ir turi noro žaisti.” – kalbėjo treneris Haroldas.

Stovykloje Olecke vaikai stovyklaus iki rugpjūčio 19 d. Ten jie poilsiaus intensyviai treniruodamiesi ir džiaugsis vasaros malonumais puikioje lenkų sporto bazėje, įsikūrusioje nuostabioje gamtoje. “Stovykla – puiki galimybė tinkamai pasiruošti antrajai sezono daliai, “susicementuoti” kaip komandai…Tikrai žadame intensyviai padirbėti…”, -apie U16 komandos tikslus kalbėjo H. Šidlauskas.

Tinkamai “pasikrauti baterijas” ir smagaus poilsio BFA šaunuoliams Olecke !