A. Falčikas: „Įdedame daug darbo, bet per rungtynes to nesimato“

Po patirto pralaimėjimo Pirmos lygos VIII-ame ture „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) treneris Andžejus Falčikas neslėpė nusivylimo ne pačiu rezultatu, o komandos neparodytu charakteriu. Ivano Švabovičiaus, A. Falčiko ir Seržo Tatiefango treniruojama sostinės komanda 0:3 (0:1) nusileido Mažeikių „Atmosferai“ ir toliau lieka paskutinėje pirmenybių vietoje.

Įvarčius varžovams pelnė dublį atlikęs Rokas Gecevičius ir Marius Papšys, su kuriuo BFA gynyba nesusitvarkė pirmajame kėlinyje.

„Turėjome rungtynių planą, bet pirmi įvarčiai krito po mūsų klaidų. Mes nesusitvarkėme su jų pagrindiniu žaidėju Mariumi Papšiumi, kuris buvo išties pavojingas visą pirmą kėlinį. Prieš rungtynes tai žinojome, buvome išanalizavę ir pateikę visą planą. Turėjome savo progų, kai smūgiavo Martin Perveinis, bet jų neišnaudojome“, – po rungtynių kalbėjo A. Falčikas.

Antroje rungtynių dalyje BFA turėjo progų lyginti rezultatą, tačiau nerado atsako į varžovų įvarčius bei padarė klaidų gynyboje. Treneriai liko nusivylę žaidėjų, kurių gertas praretino traumos ir kortelės, pasirodymu.

„Nesame patenkinti parodytu charakteriu. Mes, treneriai, nuolatos kalbame žaidėjams, kad nesvarbu kokiu rezultatu pralaimime,  bet turime žaisti iki galo. To vis nepavyksta išpildyti iki galo. Traumos ir kortelės išbalansuoja komandos žaidimą, turime daug iškritusių po praėjusių rungtynių Kaune, bet tuomet kiti gauna šansą“, – sakė BFA treneris A. Falčikas.

Nors atrodė, kad komandos žaidimas nuolatos gerėja, tačiau tai paversti taškais ekipai kol kas nesiseka.

„Ruošiamės kiekvienoms rungtynėms ir norime gerinti žaidimą,  bet kol kas sunkiai sekasi. Darbo įdedame daug, per treniruotes viskas puikiai sekasi. Prieš kiekvienas rungtynes daug įdedame pastangų, darome analizes, bet gaila, kad nesimato to rungtynėse“, – teigė futbolo specialistas.