2007 m. komanda – tarptautinio turnyro vicečempionai !

BFA akademijos trenerių Gintauto Sidorovo ir Domo Paulausko vadovaujami 2007 m. gimimo vaikai tapo tarptautinio vaikų futbolo turnyro “Kaunas City Cup 2018” vicečempionais !!!

Puikiai ir kovingai sužaidę viso turnyro metu, berniukai nepaisė nė trisdešimties laipsnių karščio, nė grėsmingų varžovų ir tik po baudinių serijos turnyro finale dramatiškai 2:3 nusileido Panevėžio FA bendraamžiams. Pagrindinis finalo rungtynių laikas baigėsi 1:1, nors jaunieji BFA talentai ir pirmavo 1:0.

Pirmajame etape BFA komanda net 4:0 sutriuškino FM Vilkija, 2:1 įveikė Marijampolės FK Sūduva ir 2:0 – Kauno FM Ąžuolas devintukus. Grupėje dar 0:1 minimaliai nusileista Panevėžio FA komandai.

Turnyras buvo itin sėkmingas geriausiu komandos žaidėju pripažintam Simui Gegužiui, o fantastiškai “traukęs” Ugnius Semaška tapo geriausiu turnyro vartininku !

Anot vieno BFA 2007 m. gimimo vaikų komandos trenerio Gintauto Sidorovo, šis turnyras buvo puikus pasiruošimas jau netrukus atsinaujinančioms WellKid U12 amžiaus grupės Vilniaus regiono pirmenybėms.

Treneriai dėkoja vaikams už kovingumą ir gražų žaidimą, o tėveliams – už puikų palaikymą.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos čia.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku