Vizija, misija, vertybės

Vizija

Gausią futbolo bendruomenę subūrusi viena pažangiausių futbolo akademijų Baltijos šalių regione, nuolat išugdanti aukšto sportinio meistriškumo futbolininkus, gebančius rungtyniauti pajėgiuose Lietuvos ir užsienio klubuose, taip pat šalies jaunimo ir suaugusiųjų rinktinėse.

Misija

Apjungiant visos akademijos bendruomenės pastangas treniruoti, lavinti ir visapusiškai ugdyti jaunuosius futbolo talentus, siekiant profesionaliai juos paruošti sportinės karjeros ir gyvenimo iššūkiams.

Vertybės

 • Pagarba. Kiekvienas akademijos bendruomenės narys - futbolininkas, treneris, administracijos darbuotojas, nario tėvas privalo besąlygiškai visur ir visada demonstruoti pagarbą sau, komandos draugui, treneriams, varžovams, teisėjams ir futbolo vertybėms.
 • Tikslo siekimas. Dirbame tam, jog kiekvienam savo bendruomenės nariui padėtume pasiekti individualius tikslus ir svajones: tapti profesionaliu futbolininku, įgyti tam tikrus įgūdžius ar gebėjimus, užaugti pagarbos vertu šalies piliečiu. Nuolatinis tikslo siekimas yra svarbi motyvacija ir kartu įsipareigojimas sau ir komandos nariams.
 • Kompetencija. Tik kompetetingi savo srities profesionalai gali padėti pasiekti aukštų rezultatų sporte. Tik kompetetingi specialistai gali įgyvendinti akademijos keliamus tikslus. Tik kompetetingai paruoštas žaidėjas galės rungtyniauti aukšto lygio klube.
 • .
 • Tikslai. - Patraukliai organizuoti ir vykdyti futbolo užsiėmimus kiekvienam juos lankančiam vaikui, nepriklausomai nuo jo futbolo gebėjimų lygio ar įgūdžių.
  - Visiems akademijos nariams vykdyti efektyvias šiuolaikinio futbolo teniruočių metodika grįstas futbolo treniruotes, kurios atitiktų kiekvieno žaidėjo gebėjimų lygį ir užtikrintų nuolatinį jo progresą.
  - Sudaryti maksimaliai palankias treniruočių ir mokslų derinimo sąlygas kiekvienam futbolui gabiam jaunuoliui, siekiančiam profesionalaus futbolininko karjeros.
  - Nuolat išugdyti aukšto sportinio meistriškumo futbolininkų, kurių galimybės ir įgyti įgūdžiai leistų jiems atstovauti pajėgiems futbolo klubams, taip pat šalies jaunimo ir suaugusiųjų futbolo rinktinėms.
  - Skatinti nuolat tobulėti puikiai darbo su vaikais specifiką išmanančius akademijos trenerius, kurie padėtų atsiskleisti kiekvienam futbolo talentui.
  - Nuolat organizuoti aktyvų laisvalaikį akademijos bendruomenei, jai propaguoti futbolo kaip socialinio reiškinio vertybes.
  - Savo veiklą grįsti šiuolaikinio futbolo verslo filosofija ir efektyviais vadybos sprendimais, siekiant nuolat kurti vertę akademijos bendruomenei.
  - Būti vaikų ugdymo įstaigos teigiamu pavyzdžiu akademijos nariams, jų artimiesiems ir kartu visai Lietuvos futbolo bendruomenei.
  - Akademijos rėmėjams ir partneriams pasiūlyti abipusiai vertingą partnerystę ir atvirumo principais grįstą bendradarbiavimą.