2023-2024 m. treniruočių tvarkaraščiai (PILDOMA)
Naujojo sezono treniruočių tvarkaraštis. Galioja nuo 2023 m. rugpjūčio mėn. (pildoma).
Grupė/komanda/treneris | Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | Šeštadienis |
BFA KIDS (2018-2019 m.) / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 | 18:00-19:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | 18:00-19:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | ||||
BFA KIDS 2018-2019-2020 m. / Fabijoniškės/ Aldas Korsakas /+37061123272 | 19:00-20:00 Fabai | 18:00-19:00 Fabai | 18:00-19:00 Fabai | |||
BFA KIDS 2018-2019-2020 m. / SPORTIMA / Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) | 19:00:20:00 Sportima | 19:00-20:00 Sportima | 11:30-12:30 Sportima | |||
BFA KIDS 2018 m./ Karoliniškės / Darius Jakelevičius / +37060327239 | 19:00 - 20:00 BFA arena | 19:00 - 20:00 BFA arena | 19:00 - 20:00 BFA arena | |||
BFA KIDS 2017 / Karoliniškės/ Gintautas Klišys / +37065316364 | 19:00-20:00 BFA arena | 19:00-20:00 BFA arena | 19:00-20:00 BFA arena | |||
BFA KIDS 2016-2017 m. / Sportima / Arnas Ananjevas / +37062806515 | 18:00-19:00 Sportima | 18:00-19:00 Sportima | 19:00 -20:00 BFA arena | |||
BFA KIDS 2017 m./ Karoliniškės / Eduard Skuratovič / +37065900718 | 18.00-19.00 BFA arena | 18.00-19.00 BFA arena | 18.00-19.00 BFA arena | |||
BFA KIDS 2017 m./Karoliniškės / Mantas Gailiušas /+37069078280 | 19:00-20:00 BFA arena | 19:00-20:00 BFA arena | 19:00-20:00 BFA arena | |||
BFA KIDS (2017-2015 m.) / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 | 19:00-20:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | 19:00-20:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | 12:30-13:30 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | |||
BFA KIDS 2016-2017 m. B /Fabijoniškės/ Aldas Korsakas /+37061123272 | 18:00-19:00 Fabai | 19:00-20:00 Fabai | 19:00-20:00 Fabai | |||
BFA KIDS 2016-2017 m. A /Sportima/ Aldas Korsakas /+37061123272 | 18:00-19:00 Sportima | 18:30-20:00 Sportima | 17:00-18:00 Fabai | |||
BFA KIDS 2016 m./Karoliniškės / Mantas Gailiušas /+37069078280 | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | |||
BFA KIDS 2016 m. A / Karoliniškės / Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | |||
BFA KIDS 2016 m. C / Karoliniškės / Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | |||
BFA KIDS 2016-2013m. / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 | ||||||
2015 m. / Sportima / Lukas Laurinavičius / +37064882570 | 19:00-20:00 Sportima | 18:30-20:00 Sportima | 19:00-20:00 BFA arena | |||
2015m. A / Karoliniškės / Domas Paulauskas / +37068469228 | 19:00-20:00 BFA arena | 19:00-20:00 BFA arena | 19:00-20:00 BFA arena | |||
2015m. B / Karoliniškės / Domas Paulauskas / +37068469228 | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | 19:00-20:00 BFA arena | |||
2015 m. / Sportima / Arnas Ananjevas / +37062806515 | 17:00-18:00 Sportima | 17:00-18:00 Sportima | 19:00-20:00 BFA arena | |||
BFA KIDS 2015 / BFA arena/ Gintautas Klišys / +37065316364 | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | 18:00-19:00 BFA arena | |||
2016 m. B / Marius Šalkauskas / +37061400729 | 18:00 - 19:00 BFA arena | 18:00 - 19:00 BFA arena | 18:00 - 19:00 BFA arena | |||
2014 m. A / Karolinškės / Darius Jakelevičius / +37060327239 | 17:00 - 18:30 BFA arena | 17:00 - 18:30 BFA arena | 16:30 - 18:00 BFA arena | |||
2014 m. B / Karolinškės / Darius Jakelevičius / +37060327239 | 19:00 - 20:00 BFA arena | 19:00 - 20:00 BFA arena | 18:00 - 19:00 BFA arena | |||
2014 m. B / Sportima /Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) | 17:00-18:00 Sportima | 17:00-18:30 Sportima | 17:00-18:00 Sportima | |||
2014 m. A / Sportima /Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) | 17:00-18:00 Sportima | 17:00-18:00 Sportima | 18:00-19:00 BFA arena (nuo rugsėjo mėn.) | |||
2013 m. / Sportima/ Gintautas Sidorovas / +37067705659 | 17.00-18.30 FABAI | 17.00-18.30 Sportima | 17.00-18.30 Sportima | 10.00-11.30 BFA arena | ||
2013 m. A / Karoliniškės/ Andžej Falčik / +37065542223 | 16:20-18:00 BFA arena | 16:20-18:00 BFA arena | 16:20-18:00 BFA arena | |||
2013 m. B / Karoliniškės/ Andžej Falčik / +37065542223 | 17:45-19:00 BFA arena | 17:45-19:00 BFA arena | 17:45-19:00 BFA arena | |||
2014-2013 m. / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 | 17:00-18:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | 17:00-18:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | 13:30-14:30 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | |||
2012 m. A/ Karoliniškės /Oleksej Čioban ir Mantas Gailiušas / | 17:00-18:30 BFA arena | 18:30-20:00 BFA arena | 18:30-20:00 BFA arena | |||
2012 m. B / Eduard Skuratovič / +37065900718 | 16.30-18.00 BFA arena | 15.30-17.00 BFA arena | 16.30-18.00 BFA arena | |||
2012-2011 m. / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 | 16:00-17:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | 16:00-17:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | 14:30-15:30 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) | |||
2011 m. A / Karoliniškės/ Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 | 16:30-18:00 BFA Arena | 16:30-18:00 BFA Arena | 15:00-16:30 BFA Arena | 12:00 - 13:30 BFA arena | ||
2011 m. B / Karoliniškės/ Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 | 16:30-18:00 BFA Arena | 16:30-18:00 BFA Arena | 10:30-12:00 BFA Arena | |||
2010 m. C / Sportima/ Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) | 15:30 -17:00 BFA arena | 15:30 -17:00 BFA arena | 12:30-14:00 BFA arena | |||
2010 m. A / Sportima/ Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) | 15:30-17:00 FABAI | 15:30-17:00 Sportima | 15:30-17:00 Sportima | 16:45-18:00 FABAI | ||
2010 m. B / Sportima/ Arnas Ananjevas / +37062806515 | 17:00-18:30 FABAI | 15:30-17:00 Sportima | 15:30-17:00 Sportima | 09.00-10.15 BFA arena | ||
2009 m. C / Darius Jakelevičius / +37060327239 | 15:30 - 17:00 BFA arena | 17:00 - 18:30 BFA arena | 10:30 - 12:00 BFA arena | |||
2009 m. B/ Darius Jakelevičius / +37060327239 | 17:00 - 18:30 BFA arena | 15:30 - 17:00 BFA arena | 15:00 - 16:30 BFA arena | |||
2008 m. B / Eduard Skuratovič / +37065900718 | 19.00-20.30 BFA arena | 19.00-20.30 BFA arena | 09.00-10.30 BFA arena | |||
2007 m. B / Karoliniškės / Domas Paulauskas / +37068469228 | ||||||
2006 m. B/ Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 | 18:30-20:00 FABAI | 18:30-20:00 FABAI | 10:00-11:30 FABAI |
BFA KIDS (2018-2019 m.) / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 |
Pirmadienis: 18:00-19:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
Trečiadienis: 18:00-19:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
BFA KIDS 2018-2019-2020 m. / Fabijoniškės/ Aldas Korsakas /+37061123272 |
Antradienis: 19:00-20:00 Fabai |
Ketvirtadienis: 18:00-19:00 Fabai |
Penktadienis: 18:00-19:00 Fabai |
BFA KIDS 2018-2019-2020 m. / SPORTIMA / Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) |
Antradienis: 19:00:20:00 Sportima |
Ketvirtadienis: 19:00-20:00 Sportima |
Šeštadienis: 11:30-12:30 Sportima |
BFA KIDS 2018 m./ Karoliniškės / Darius Jakelevičius / +37060327239 |
Antradienis: 19:00 - 20:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 19:00 - 20:00 BFA arena |
Penktadienis: 19:00 - 20:00 BFA arena |
BFA KIDS 2017 / Karoliniškės/ Gintautas Klišys / +37065316364 |
Antradienis: 19:00-20:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
Penktadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
BFA KIDS 2016-2017 m. / Sportima / Arnas Ananjevas / +37062806515 |
Antradienis: 18:00-19:00 Sportima |
Ketvirtadienis: 18:00-19:00 Sportima |
Penktadienis: 19:00 -20:00 BFA arena |
BFA KIDS 2017 m./ Karoliniškės / Eduard Skuratovič / +37065900718 |
Pirmadienis: 18.00-19.00 BFA arena |
Trečiadienis: 18.00-19.00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 18.00-19.00 BFA arena |
BFA KIDS 2017 m./Karoliniškės / Mantas Gailiušas /+37069078280 |
Pirmadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
Trečiadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
Penktadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
BFA KIDS (2017-2015 m.) / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 |
Pirmadienis: 19:00-20:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
Trečiadienis: 19:00-20:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
Šeštadienis: 12:30-13:30 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
BFA KIDS 2016-2017 m. B /Fabijoniškės/ Aldas Korsakas /+37061123272 |
Antradienis: 18:00-19:00 Fabai |
Ketvirtadienis: 19:00-20:00 Fabai |
Penktadienis: 19:00-20:00 Fabai |
BFA KIDS 2016-2017 m. A /Sportima/ Aldas Korsakas /+37061123272 |
Pirmadienis: 18:00-19:00 Sportima |
Trečiadienis: 18:30-20:00 Sportima |
Penktadienis: 17:00-18:00 Fabai |
BFA KIDS 2016 m./Karoliniškės / Mantas Gailiušas /+37069078280 |
Pirmadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Trečiadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Penktadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
BFA KIDS 2016 m. A / Karoliniškės / Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 |
Pirmadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Trečiadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Penktadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
BFA KIDS 2016 m. C / Karoliniškės / Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 |
Pirmadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Trečiadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Penktadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
BFA KIDS 2016-2013m. / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 |
2015 m. / Sportima / Lukas Laurinavičius / +37064882570 |
Pirmadienis: 19:00-20:00 Sportima |
Trečiadienis: 18:30-20:00 Sportima |
Penktadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
2015m. A / Karoliniškės / Domas Paulauskas / +37068469228 |
Antradienis: 19:00-20:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
Penktadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
2015m. B / Karoliniškės / Domas Paulauskas / +37068469228 |
Antradienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Penktadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
2015 m. / Sportima / Arnas Ananjevas / +37062806515 |
Antradienis: 17:00-18:00 Sportima |
Ketvirtadienis: 17:00-18:00 Sportima |
Penktadienis: 19:00-20:00 BFA arena |
BFA KIDS 2015 / BFA arena/ Gintautas Klišys / +37065316364 |
Antradienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
Penktadienis: 18:00-19:00 BFA arena |
2016 m. B / Marius Šalkauskas / +37061400729 |
Pirmadienis: 18:00 - 19:00 BFA arena |
Trečiadienis: 18:00 - 19:00 BFA arena |
Penktadienis: 18:00 - 19:00 BFA arena |
2014 m. A / Karolinškės / Darius Jakelevičius / +37060327239 |
Pirmadienis: 17:00 - 18:30 BFA arena |
Trečiadienis: 17:00 - 18:30 BFA arena |
Penktadienis: 16:30 - 18:00 BFA arena |
2014 m. B / Karolinškės / Darius Jakelevičius / +37060327239 |
Pirmadienis: 19:00 - 20:00 BFA arena |
Trečiadienis: 19:00 - 20:00 BFA arena |
Penktadienis: 18:00 - 19:00 BFA arena |
2014 m. B / Sportima /Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) |
Antradienis: 17:00-18:00 Sportima |
Trečiadienis: 17:00-18:30 Sportima |
Ketvirtadienis: 17:00-18:00 Sportima |
2014 m. A / Sportima /Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) |
Pirmadienis: 17:00-18:00 Sportima |
Trečiadienis: 17:00-18:00 Sportima |
Penktadienis: 18:00-19:00 BFA arena (nuo rugsėjo mėn.) |
2013 m. / Sportima/ Gintautas Sidorovas / +37067705659 |
Pirmadienis: 17.00-18.30 FABAI |
Antradienis: 17.00-18.30 Sportima |
Ketvirtadienis: 17.00-18.30 Sportima |
Šeštadienis: 10.00-11.30 BFA arena |
2013 m. A / Karoliniškės/ Andžej Falčik / +37065542223 |
Antradienis: 16:20-18:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 16:20-18:00 BFA arena |
Penktadienis: 16:20-18:00 BFA arena |
2013 m. B / Karoliniškės/ Andžej Falčik / +37065542223 |
Antradienis: 17:45-19:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 17:45-19:00 BFA arena |
Penktadienis: 17:45-19:00 BFA arena |
2014-2013 m. / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 |
Pirmadienis: 17:00-18:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
Trečiadienis: 17:00-18:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
Šeštadienis: 13:30-14:30 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
2012 m. A/ Karoliniškės /Oleksej Čioban ir Mantas Gailiušas / |
Pirmadienis: 17:00-18:30 BFA arena |
Antradienis: 18:30-20:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 18:30-20:00 BFA arena |
2012 m. B / Eduard Skuratovič / +37065900718 |
Pirmadienis: 16.30-18.00 BFA arena |
Trečiadienis: 15.30-17.00 BFA arena |
Penktadienis: 16.30-18.00 BFA arena |
2012-2011 m. / Senamiestis / Patrik Marsagišvili / +37060912873 |
Pirmadienis: 16:00-17:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
Trečiadienis: 16:00-17:00 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
Šeštadienis: 14:30-15:30 (Senamiestis, Kruopų gatvė 11) |
2011 m. A / Karoliniškės/ Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 |
Pirmadienis: 16:30-18:00 BFA Arena |
Trečiadienis: 16:30-18:00 BFA Arena |
Penktadienis: 15:00-16:30 BFA Arena |
Šeštadienis: 12:00 - 13:30 BFA arena |
2011 m. B / Karoliniškės/ Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 |
Antradienis: 16:30-18:00 BFA Arena |
Ketvirtadienis: 16:30-18:00 BFA Arena |
Šeštadienis: 10:30-12:00 BFA Arena |
2010 m. C / Sportima/ Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) |
Antradienis: 15:30 -17:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 15:30 -17:00 BFA arena |
Šeštadienis: 12:30-14:00 BFA arena |
2010 m. A / Sportima/ Artur Chatkevič / +37061222554 (nuo rugsėjo mėn.) |
Pirmadienis: 15:30-17:00 FABAI |
Antradienis: 15:30-17:00 Sportima |
Ketvirtadienis: 15:30-17:00 Sportima |
Penktadienis: 16:45-18:00 FABAI |
2010 m. B / Sportima/ Arnas Ananjevas / +37062806515 |
Pirmadienis: 17:00-18:30 FABAI |
Antradienis: 15:30-17:00 Sportima |
Ketvirtadienis: 15:30-17:00 Sportima |
Šeštadienis: 09.00-10.15 BFA arena |
2009 m. C / Darius Jakelevičius / +37060327239 |
Antradienis: 15:30 - 17:00 BFA arena |
Ketvirtadienis: 17:00 - 18:30 BFA arena |
Šeštadienis: 10:30 - 12:00 BFA arena |
2009 m. B/ Darius Jakelevičius / +37060327239 |
Antradienis: 17:00 - 18:30 BFA arena |
Ketvirtadienis: 15:30 - 17:00 BFA arena |
Penktadienis: 15:00 - 16:30 BFA arena |
2008 m. B / Eduard Skuratovič / +37065900718 |
Antradienis: 19.00-20.30 BFA arena |
Ketvirtadienis: 19.00-20.30 BFA arena |
Šeštadienis: 09.00-10.30 BFA arena |
2007 m. B / Karoliniškės / Domas Paulauskas / +37068469228 |
2006 m. B/ Artūras Švaikevičius ir Tadas Švaikevičius / +37063683204 |
Antradienis: 18:30-20:00 FABAI |
Ketvirtadienis: 18:30-20:00 FABAI |
Šeštadienis: 10:00-11:30 FABAI |
Treniruočių vietos:
- BFA Arena - BFA dengtas maniežas, D. Gerbutavičiaus g. 9
- SPORTIMA - "Sportima" maniežas, Ąžuolyno g. 5
- FABAI - "Fabijoniškių" gimnazijos stadionas, P. Žadeikos g. 2
- SAUSIO 13 - Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija, Architektų g. 166
- JUVENTA - Vilniaus „Juventos“ gimnazija, Telšių g. 2
- A. Mickevičiaus licėjus